O mnie


Mam na imię Sylwia.
Uwielbiam młodych ludzi , a szczególnie młodych i utalentowanych oraz takich, którzy chcą coś zmienić na lepsze i pragną się rozwijać. Jednocześnie podziwiam ludzi biznesu. Jestem tu , żeby pomagać innym wieść szczęśliwe życie.

Blisko połowę swojego życia zawodowego poświęciłam pracy w małym biznesie. Dzięki temu widziałam wszystkie jego wady i zalety. Odkryłam, co działa a co nie. To doświadczenie spowodowało,że postanowiłam stworzyć swój biznes, który będzie służył ludziom i będzie na wysokim poziomie. Jestem osobą wymagającą i ambitną. Wymagam od innych, ale jednocześnie moje usługi zawsze były na najwyższym poziomie.

Odkąd pamiętam zawsze byłam ciekawa ludzi. Uwielbiam słuchać ich historii. Częściej słuchałam niż mówiłam. Moje szczere zainteresowanie drugim człowiekiem sprawiało, że ludzie chętnie się przede mną otwierali. Jestem uważana za osobę, która potrafi słuchać bez oceniania i jest godna zaufania.

W związku z tym postanowiłam wykorzystać moje naturalne cechy osobowości , aby pomagać innym. Żeby jednak dopełnić formalności podjęłam naukę na rocznych studiach podyplomowych na kierunku Coaching w biznesie, które mieściły się na  WSB we Wrocławiu. Studia ukończyłam w roku 2017 z wynikiem bardzo dobrym. Od sześciu lat z ogromnym zaciekawieniem czytam książki, słucham podcastów i oglądam vlogi z zakresu psychologii i biznesu.

Uważam, że życie prywatne i biznes są ze sobą ściśle związane .

Sylwia Buldańczyk